Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0