Movies
Ratings
592
The Power of the DogRated ★ 3.5
City of EmberRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Wheels on MealsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5