Movies
Ratings
131
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Fusion RebornRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0