Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.0
The PhoneRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 0.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 0.5
300Rated ★ 0.5
The MummyRated ★ 0.5
The FortressRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 0.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 0.5
The SuspectRated ★ 0.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 0.5
Jurassic ParkRated ★ 0.5