Movies
Ratings
120
SpotlightRated ★ 4.0
RentRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
MisunderstoodRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Late BlossomRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5