Titles you rated
GattacaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
NopeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MauriceRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0