Titles you rated
August RushRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0