Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Detective Conan, The Letter of ChallengeRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 5.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0