Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 
Mickey 17Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5