Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0