Series
Ratings
76
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5