Movies
Ratings
137
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5