Movies
Ratings
388 ChefRated ★ 4.0 ChefRated ★ 4.0
 Source CodeRated ★ 3.5 Source CodeRated ★ 3.5
 GalvestonRated ★ 2.5 GalvestonRated ★ 2.5
 OblivionRated ★ 3.5 OblivionRated ★ 3.5
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
 MoonRated ★ 5.0 MoonRated ★ 5.0
 Vengeance Is MineRated ★ 3.0 Vengeance Is MineRated ★ 3.0
 Road KillRated ★ 3.0 Road KillRated ★ 3.0
 Vanilla SkyRated ★ 4.0 Vanilla SkyRated ★ 4.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
 Black PantherRated ★ 3.5 Black PantherRated ★ 3.5
 PredestinationRated ★ 3.5 PredestinationRated ★ 3.5
 A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0 A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
 Forrest GumpRated ★ 5.0 Forrest GumpRated ★ 5.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0 The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
 The KingRated ★ 3.0 The KingRated ★ 3.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
 Midnight RunnersRated ★ 3.0 Midnight RunnersRated ★ 3.0
 A Taxi DriverRated ★ 3.5 A Taxi DriverRated ★ 3.5
 What Happened to MondayRated ★ 3.0 What Happened to MondayRated ★ 3.0