Movies
Ratings
205
BelieverRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.0
Gnomeo & JulietRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 3.5
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 1.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
1 Litre of TearsRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 1.0
CouplesRated ★ 1.5