Titles you rated
[REC]Rated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 2.0
Day of the DeadRated ★ 3.5
Land of the DeadRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
DaybreakersRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0