Series
Ratings
16
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0