Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 2.5
BeatRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0