Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- The ClubhouseRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5