Titles you rated
Reborn RichRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0