Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
CashbackRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0