Titles you rated
The ServantRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0