Series
Ratings
54
Descendants of the SunRated ★ 0.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
- The CravingsRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 1.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 1.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.5