Movies
Ratings
50
TenetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
AdoreRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
3 HeartsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0