Movies
Ratings
476
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0