Series
Ratings
118
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0