Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5