Movies
Ratings
226
Monster HouseRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Don't Be Afraid of the DarkRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Silent HouseRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 2.5
MamaRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0