Movies
Ratings
719
1917Rated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0