Series
Ratings
172
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
CassandraRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 3.5- Brave Detectives 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- 국가수사본부Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Criminal Minds: EvolutionRated ★ 3.5