Movies
Ratings
302- The ScamRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0