Titles you rated
SecretRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The TableRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0