Movies
Ratings
175
5 Flights UpRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0