Movies
Ratings
117
VeteranRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Intimate EnemiesRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5