Titles you rated
The GodfatherRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Ghost WriterRated ★ 4.5
State of PlayRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 5.0
The SwordsmanRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Britt Marie Was HereRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The VerdictRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0