Titles you rated
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
Happy HomeRated ★ 0.5