Movies
Ratings
790
HulkRated ★ 2.0- Miss ChangeRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.5
JiseulRated ★ 3.5
Star Trek: GenerationsRated ★ 3.5
DoomRated ★ 1.5
Beasts of the Southern WildRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
The MistRated ★ 3.5