Movies
Ratings
291
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0