Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 5.0