Movies
Ratings
569
The PriestsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The VillainessRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 1.5
CarolRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 5.0