Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
Grand TourRated ★ 4.5
Suspended TimeRated ★ 3.5
The Other Way AroundRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Esper's LightRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0