Movies
Ratings
855
A Perfect PairingRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Ticket to ParadiseRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 4.0
Late NightRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Summer of 85Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
After the WeddingRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
WildlifeRated ★ 3.0