Movies
Ratings
485
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
Alien³Rated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5