Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 0.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 4.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.5
IljimaeRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 0.5
White ChristmasRated ★ 1.5
LostRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0