Movies
Ratings
99
Final DestinationRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0