Movies
Ratings
279
ParasiteRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Inside JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The NunRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5