Titles you rated
IbelinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
14 Peaks: Nothing Is ImpossibleRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.0