Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 5.0
Lala LandRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0