Series
Ratings
136
Russian DollRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0