Series
Ratings
23
The Forbidden FlowerRated ★ 5.0
Meeting YouRated ★ 5.0- The Ideal CityRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The ConfidenceRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 4.0
The Flaming HeartRated ★ 3.5
My Unicorn GirlRated ★ 4.0
Royal Nirvana SpecialRated ★ 5.0
Royal NirvanaRated ★ 5.0
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 5.0
Dating in the KitchenRated ★ 5.0
Win the FutureRated ★ 5.0
Unforgettable LoveRated ★ 4.0
Because of LoveRated ★ 5.0
Mysterious LoveRated ★ 5.0
Dream GardenRated ★ 5.0
The Centimeter of LoveRated ★ 5.0
You Are My HeroRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0