Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5